Café MARTIN v mobilu

Stáhněte si novou mobilní aplikaci.

Mobilní aplikace SIMPatické kavárny propaguje a podporuje tréninkové kavárny z celé České republiky, jednou z prvních podpořených je i Café Martin. Aplikace v chytrém telefonu vás navede do tréninkové kavárny, zobrazí otevírací dobu, výběr z nápojového lístku nebo chystané akce.


Název aplikace SIMPatické kavárny je tvořen počátečními písmeny slov Smysl, Integrace, Motivace, Podpora a zároveň se jedná o počáteční písmena názvu organizace, která aplikace vymyslela a provozuje SIMP,.o.s.

Tréninková kavárna je ta, kde jsou zaměstnáni, nebo školeni lidé znevýhodnění v důsledku svého zdravotního stavu (např. fyzické nebo mentální postižení, duševní nemoc) nebo sociálního (např. rodiče, kteří pečují o děti s handicapem, dlouhodobě nezaměstnaní). Je to pro ně veliká šance, jak se něco naučit a později uspět na pracovním trhu.

Tréninkové kavárny to vůbec nemají jednoduché. Mobilní aplikace má přivést běžné hosty a tím pomoci jak kavárně, tak i lidem, kteří zde pracují nebo se zde učí. Dejte si dobrou kávu, víno nebo zákusek a zároveň uděláte dobrý skutek. Aplikaci podporují Ester Janečková, Pavla Charvátová a Ilona Svobodová.


Aplikace zdarma ke staženíChcete se zeptat?

Zde je prostor pro Váš dotaz
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Přečtěte si podmínky